A co Tvoje jméno? Nebuď zapomenut

Je možné, že některé lidi naseru, někdo se urazí, ale mě je to jedno. Jsem upřímný a rovný a stojím si VŽDY za svým názorem. Tento článek vám nastaví zrcadlo, které se hodně lidem nemusí líbit. Na druhou stranu, možná někoho "probudí", nakopne a otevře mu oči ... Rozhodnutí je na vás...

Máš cíl za kterým jdeš? Máš "NĚCO", co chceš v životě dokázat? Chceš aby Tvé jméno pro někoho něco POZITIVNÍHO znamenalo?


Pokud je odpověd ano, je vše v pořádku a já budu stát vždy po Tvém boku, pokud je odpověď ne - jsi v hajzlu a zbývá už jen spláchnout a zařadit se do davu šedých ovcí - většiny. Každý člověk na světě chce zde zanechat "NĚCO" - kdo říká že ne lže sám sobě, je líný, neschoplný a vymlouvá se na kde co - a já JSEM PŘESVĚDČEN, ŽE TAKOVÝ TY NECHCEŠ BÝT! NIKDO TAKOVÝ NECHCE BÝT (TI CO TAKOVÝ JSOU LŽOU SAMI SOBĚ - PAMATUJ SI TO)... JE JEDNODUCHÉ ŘÍCT, SERU NA TO, NEMÁM NA TO, TO BUDE STÁT HODNĚ ÚSILÍ. TO NENÍ OMLUVA A TY TO V DUCHU VÍŠ!!! 

Co cheš aby o Tobě říkali až tu nebudeš?
a) "joo, to byl ten co posral na co šáhl, u ničeho nevydržel, stejně nakonec VŽDY vše vzdal. U NIČEHO NEVYDRŽEL, co uměl bylo chlastat v hospodě. Byl to prostě neúspěšný sráč.

b) "ten chlap si šel za svým, to co říkal - to taky dělal. Nesral si do huby, co řekl, platilo. Inspiroval lidi ke změně - změnit své tělo. KÁZAL VODU A PIL VODU. Pomohl svým příkladem hodně lidem. 

CO ZNÍ LÉPE?
URČITĚ SE SE VŠEMI SHODNU - že b) je správně, toto má v životě totiž HODNOTU.

Aby o Tobě někteří lidé mluvili, brali Tě jako člověka za b) - musíš v něčem pozitivně vyniknout. Převýšit ostatní. POZITIVNĚ (na vychlastat nejvíce piv na rohu ulice v oblíbené hospodě). !!!100% RAW A BIO SUPERPOTRAVINY - energie pro Tůj život!!!
13% SLEVA NA CELKOVÝ NÁKUP - slevový kupón Kotafitness
TOP KVALITA V ČR - OBROVSKÝ VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO 
maca, mladý ječmen, kakové boby, kokosové mléko, gojí, včelí pyl
                           vše v TOP KVALITĚ

                       https://www.vitalvibe.eu/cs/?affid=4193Můj příběh
Řeknu vám svůj příběh, bez pardonů, narovinu. Když jsem prvně šáhl na činku - PŘESNĚ JSEM VĚDĚL PROČ! Proto abych POZITIVNĚ ovlivnil svým příkladem ve fitness alespoň jednoho člověka, abych SVÉ VĚDOMOSTI, ZKUŠENOSTI, které naberu časem předal VÁM - TĚM, KTEŘÍ O TO PROJEVÍ ZÁJEM. To byl JEDINNÝ DŮVOD PROČ JSEM ZAČAL CVIČIT... že je nakonec za mnou taková obrovská řáda lidí, kteří díky mně začali cvičit. kteří šli do sebe a začali hubnout, kteří začali dělat TO CO VŽDY CHTĚLI, ale neměli na to odvahu a sebevědomí, je pro mě obrovský závazek do budoucna a potvrzení toho, že to vše mělo smysl. To, že mi dnes umožňuje z moji cesty "finančně profitovat" - NIKDY NEBYL MŮJ CÍL. Mnoha z vás jsem předal svoje rady, zkušenosti zcela ZDARMA, vlil jsem do vás sebevědomí a vy jste poté psali, že konečně jdete za svými cíli (nejen ve sportu), probudil jsem jiskru, která je v každém z nás v plamen. JSEM NA TO VELMI HRDÝ A PYŠNÝ. 
JÁ MÁM SPLĚNO, JÁ UŽ NA ČINKU ŠÁHNOUT NEMUSÍM.https://www.fb.com/rvitasek

https://www.fb.com/rostislavvitasek.cz

https://www.youtube.com/rostislavvitasek

https://www.instagram.com/rostislavvitasek

 

Nežij životy jiných na sociálních sítích, v pořadech, kde lžou všichni kolem, v bezcených, nesmyslných diskusích, v čekání  že "někdo" ta Tebe to či ono zařídí, vyřídí - žij svůj sen. DNES UDĚLEJ ZMĚNU, PŘESTAŃ HO SNÍT A ZAČNI HO ŽÍT.. DNES TO ZAČÍNÁ A NIKDY NESKONČÍ, DOKUD NEDOJDEŠ DO CÍLE, DOKUD TAM NEBUDEŠ (v cíli) NIKDY TO NESKONČÍ!!!
Ale pozor lidi, čas neúprosně bije - bim, bam, bim, bam.. a jednou přijde čas, kdy už bude na vše pozdě. Finish kurva! Dávej bacha aby Ti život neprotekl mezi prsty. Každý den se počítá..

Lidi život na vás zapomene v moři průměrnosti, podprůměrnosti. Musíš v NĚČEM POZITIVNĚ vyčnívat z řady, mít chuť a odvahu s tím jít ven a ovlivnit učitou skupinu lidí, kterou tímto posuneš dále v jejich životě. Pamatuj si nikdy neovlivníš všehny! Neopak ten zbytek Tě za Tvůj úspěch bude nenávidět, ale to Ti může být lhostejné, do očí Ti to nikdy neřeknou (stejně jako mně) - budou to říkat za Tvými zády a vzadu za TEBOU I CELÍ ŽIVOT ZŮSTANOU. 

MĚJ CÍL, OVLIVNI LIDI, BUĎ INSPIRACÍ - TAKOVÝ ŽIVOT MÁ CENU, NE JEN BEZDUCHÉ, BEZCÍLNÉ PŘEŽÍVÁNÍ. NEBUĎ jako většina. Pamatuj za TVÝM ŽIVOTEM JE PODPSÁNO TVOJE JMÉNO, TO MUSÍ ZNAMENAT VÍCE NEŽ COKOLIV JINÉHO NA SVĚTĚ.

TAK SE KURVA SNAŽ AŤ TO STOJÍ ZA TO! JÁ BUDU VE TVÉ CESTĚ VŽDY STÁT PO TVÉM BOKU, POKUD O TO BUDEŠ MÍT ZÁJEM.

Rosťa

 

Napište nám zprávu

?