Něco o mně

Kdyby to někoho zajímalo, tak pár informací o mně, jaký jsem, co mě baví mimo fitness...


    Mám rád sport ve všech podobách. Nejoblíbenější jsou sprint, fotbal, atletika a samozřejmě fitness. Hlavně se mi líbí pěkně vysportované těla nejen u mužů, ale také u žen. Takovým ideálem u žen jsou pro mně bikini fitness...moc pěkné. U mužů kategorie physique.

    A nejen sport mám rád, miluji dobré jídlo! Biftek z pravé svíčkové je pochoutka k neodolání-jsem masožravec. Jím často a sním toho opravdu hodně. Vybírám si ale kvalitní potraviny s ohledem na své aktuální sportovní cíle.
    Moje oblíbená činnosti je cestování. Cestování člověka neuvěřitelně obohatí a rozšíří mu obzory. Poznávat nové kulruty, nové lidi, je pro mne velice zajímavé.
    Horory, historické filmy moje oblíbené filmové žánry. Bohužel v poslední době na to nemám vůbec čas.
    Líbí se mi taneční hudba: techno, trance, house. V minulosti jsem často navštěvoval různé večírky tohoto typu. Nyní zřídkakdy. A musím se přiznat - chybí mi to.
    Mám rád spánek. Jsem velký spáč, pokud by to šlo spal bych i 10 hodin denně. 
    Pečuji o sebe. Ano přesně tak. Nejen cvičením, ale také kosmetickými přípravky. Krémy, séra - to je moje. Jsem příznivec různých zákroků korektivní estetické dermatologie. 
    Zajímají mě nové vědecké výzkumy týkající se stravování, lidského těla, zdraví a hormonální oblasti. 
    Oblečení - šaty dělají člověka - s tímto se 100% ztotožňuji. Na oblečení si potrpím. Líbí se mi hezké oblečení u mužů i žen.
    Kdybych se měl charakterizovat bylo by to: čestný, poctivý, vytrvalý, trpělivý někdy tvrdohlavý a neústupný.
    Celkově jsem šťastný člověk, mám rád život a jsem rád za každý nový den.