Kota fitness

RÁD BYCH VÁM PŘEDSTAVIL NAŠI KOTA FITNESS FILOZOFII A NAŠI KOMUNITU
KOMUNITA
   
    Všichni, kterým se líbí tyto stránky prosím  přejděte na Facebook stránky Webu (v horní liště modrým písmem) a klikněte na "to se mi líbí". Děkujeme!  

    KOMUNITA SDRUŽUJE MUŽE (I ŽENY), Kteří se zde cítí dobře.

    Dále ty KTEŘÍ SE ZABÝVAJÍ, LÍBÍ SE JIM NEBO POUZE MAJÍ RÁDI FITNESS, BODYFITNESS, FITNESS MODELING, PHYSIQUE. TUTO KOMUNITU JSME SE ROZHODLI ZALOŽIT PRO VŠECHNY, KTEŘÍ DÁVAJÍ PŘEDNOST SPÍŠE ESTETICKÉMU POJETÍ FINTESS PŘED HARDCORE KULTURISTIKOU. KLUB PROŠEL ROZSÁHLOU REKONSTRUKCÍ A ROZHODLI JSME SE, ŽE BUDE VEDEN NA VOLNÉ BÁZI, TZN. ŽE DVEŘE MÁ K NÁM OTEVŘENÉ KAŽDÝ komu se tento web líbí, anebo KDO SOUHLASÍ S BODY VIZ. DOLE. 

KOTA FITNESS filozofie
   
   Hlavní myšlenka, která mě formovala a kterou stále zastávám, byla vyrýsovat tělo nejen na určitě období v roce (soutěž, léto atd), ale hlavně "formu" celoročně udržet! Tzn. jedno zda je leden, březen, nebo srpen - forma musí mít vždy úroveň! Je to hlavní důvod, proč jsem nikdy nepřemýšlel nad soutěžením (soutěžící prominou). Nelíbí(ly) se mi rozdíly v postavách soutěžících na soutěžních prknech a tři měsíce po závodech (čest vyjímkám), kdy se mnohdy se "slzou v oku" dívají jak byly tenkrát na závodech "ve formě". S tím samozřejmě souvisí různá období jako rysování, objem…toto jsou věci, které se nám nelíbí. Naše filozofie je, že člověk by měl vypadat perfektně, ve formě kdykoliv během roku a nejen na soutěžních prknech. Jsou lidé  např. Plitt, kteří drží formu celoročně na pár procentech tuku. A to se nám líbí!

    ČLENOVÉ NAŠÍ KOMUNITY VYZNÁVAJÍ TŘI ZÁKLADNÍ MYŠLENKY:

1. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE PRO NÁS VYPADAT DOBŘE PO CELÝ ROK (ŽÁDNÉ OBDOBÍ STŘÍDÁNÍ OBJEMU A RÝSOVÁNÍ ). PĚSTUJEME FUNKČNÍ, VYLADĚNÉ TĚLO, KTERÉ JE SLUČITELNÉ S BĚŽNÝM ŽIVOTEM. ZÁKLADNÍ BOD TÉTO FILOZOFIE JE DRŽET SVALNATOU POSTAVU S MINIMEM TUKU PO CELÝ ROK.
2. KOSMETICKÁ PÉČE - ZASTÁVÁME NÁZOR, ŽE JE TŘEBA PEČOVAT I O SVOU PLEŤ A SVÉ TĚLO JAKO CELEK. ZAJÍMÁME SE O NOVINKY V KOSMETICE.
3. RÁDI SE PĚKNĚ OBLÉKÁME - SNAŽÍME SE VŽDY VYPADAT DOBŘE. NENÍ NÁM JEDNO CO SI HODÍME NA SEBE, POTRPÍME SI NA PĚKNÉ, MODERNÍ OBLEČENÍ!

    KOMUNITA SDRUŽUJE LIDI SPOLEČNÝCH ZÁJMŮ, AKTIVIT A SPOLEČNÉHO POHLEDU NA ESTETIKU A KRÁSU TĚLA.

    BODY-ESTETICE ZDAR!