Budu muset obětovat hodně?

Na tuto otázku naleznete odpověď dole v článku. Pěkné čtení.

Motto - BUDMotto - BUDU MUSET OBĚTOVAT HODNĚ?

Při různých diskusích o tréninku, postavě, stravě se ptáte..“ no fajn, to je vše pěkný, ale budu muset obětovat hodně ?“. Budu zcela upřímný – ANO – pokud budeš chtít mít postavu na TOP úrovni, nedejbože pokud máš v úmyslu svou postavou vydělat nějaké peníze (ne jako Pepa z vaší ulice, který má trošku bicák a nic víc) budeš muset OBĚTOVAT Vše – KURVA TOTÁLNĚ VŠE!

Budeš muset RYPÁKEM RÝT ZEM abys toho dosáhl a když to docílíš, tak není zdaleka vyhráno, musíš jet stále v těch kolejích, protože pokud se na to vysereš za dva měsíce jsi tam kde jsi byl před rokem.

Dobrá zpráva je,

že všichni kdo čtete tento text toho můžete docílit. Všichni – pokud máš dvě ruce, dvě nohy, hlavu a koule – máš vše co potřebuješ. O tom zda toho docílíš nerozhoduje tělo ale HLAVA, Tvé myšlení a odhodlání, priority… toto je jediná dobrá zpráva, teď už jen ty horší.

Zlá zpráva je,

že budeš muset obětovat vše. Podřídit tomu svůj život, změnit myšlení a utřídit si priority. Když ostatní půjdou v pátek na diskotéku, Ty půjdeš spát, abys dobře zregeneroval a byl připraven na sobotní trénink. Když všichni půjdou na koupák v tropech, budeš zavřený ve fitku, protože dnes prostě jedeš nohy a přes to nejede vlak. Když na rodinné oslavě tetičky, která slaví 50. let odmítneš dort, protože máš den s minimem cukru, zvednuté a nechápavé obočí okolí Tě musí nechat klidným, lidé to nepochopí – připrav se na to! Přijdeš ze školy, práce a máš být s přítelkyní (ženou) ALE TY s ní nebudeš, protože máš trénink-a ona to buď bude respektovat, nebo ne. ALE Nejhorší zpráva je ta, že se – BUDEŠ KAŽDÝ DEN OMEZOVAT V JÍDLE, ŘEŠIT JÍDLO, NOSIT KRABIČKY, přemýšlet o jídle – protože u fitness pokud chceš kurva výsledky, to jinak nejde.. Ve fintess to není jako v jiných sportech, odtrénuješ a padla, zde je trénink jen třešnička a jede to dále – jídlo, jídlo, jídlo … SPÁNEK, regenerace. Pokud to tam není, vše je k hovnu. A když se dostaneš do cíle, budeš tam stát sám, jen se sebou…

Nedej bože pokud máš rodinu, děti, ženu atd.. den má 24 hodin a Ty bys potřeboval aby měl 50 hodin minimálně...

 

NEVĚŘÍM V NÁHODU, V OJEBÁNÍ NĚČEHO, V HLEDÁNÍ CHYB JINDE. VĚŘÍM VE VŮLI, VYTRVALOST, V SEBE. NEEXISTUJE JEDINNÁ VÝMLUVA ABYS NEMĚL NEJLEPŠÍ POSTAVU VE TVÉM MĚSTĚ.

Pokud je zdraví na Tvé straně, máš vše co potřebuješ. Pokud nejsi tam kde jsi chtěl být, vždy za to neseš vinu TY. Nikdo jiný. LIDI VÍM O ČEM MLUVÍM, TÍM vším jsem si prošel .. Hezký večer všem

13.04.2018