Voda..pití...nápoje... KOLIK ČEHO PÍT?

Nedávno jsem četl rozumy velice úspěšného člověka (lékaře) jak je zle pít hodně vody, co vše to dělá za negativa…blablabla. To mě přimělo napsat tento článek.

Takže KOLIK VLASTNĚ DENNĚ VYPÍT TEKUTIN?

Odpověď je – je to individuální. NEEXISTUJE JEDNOTÝ MUSTR. Více vypijete v horku, když se potíte, méně v zimě, když je teplota nižší. Jiné množství taky vypije dřevorubec v létě co celí den seká stromy a jiné člověk co sedí v klimatizované kancelář. Nelze říct nejlepší je vypít 3 litry tekutin denně – ani hovno! Nefunguje to takto. Každé tělo je jedinečné a má svoje potřeby. Samozřejmě lidé extrémně sportující vypijí více, než člověk, co čučí na TV NOVA a nezvedne prdel z gauče celí den. Ta potřeba je potom někde jinde u sportovců. Lidi pijte TOLIK, KOLIK SI ŘEKNE VAŠE TĚLO, ono moc dobře ví, jakou má potřebu. Nebuďte ovce a neberte jako dogma doporučené množství pití od lidí, kteří o tom vědí hovno, které čtete v debilních časopisech od lidí, kterým je úplně u prdele, že vám řeknou nesmysl. MI TO JEDNO NENÍ – PROTO VÁM ŘÍKÁM PRAVDU! Jen pro zajímavost já vypiju cca 6-7 litrů tekutin denně (pouze VODU S CITRÓNEM, dával bych zelený čaj, ale nemám čas si ho udělat, sem tam protien s vodou, snídám koktejl ovoce s vodou a proteinem) .. HA …

Co pít?

No to je jasný ne? Já nejraději Cuba Libre – alespoň litr, když už se k tomu dostanu hihihi.. Teď vážně, opravdu nejlepší je čistá voda, klidně z vodovodu. Rozumím, nechutná, hnusná, bez chutí apod. Jo ono to tak je, když chlemtáš celí den Fantu. Ale pozor! JE TO JEN OTÁZKA ZVYKU! Za dva týdny Ti ta čistá voda bude chutnat jako nikdy. GARANTUJI. TOP JE VODA S CITRÓNEM.

- Dobrý je zelný čaj – DOPORUČUJI! Samozřejmě ne že budeš celí den pít zelený čaj .. ale jako doplnění k vodě.

- Káva – TOP – sice Tě odvodňuje, ale kofein je dobrá, legální věc, navíc dodává energii a spaluje tuky.

- Cola light – škodí jako prase (když ji piješ samozřejmě často a hodně) – takže se zdravím to moc společného nemá, je to chemická sračka s umělým sladidlem – ALE NEPŘIBEREŠ PO NI. - Čerstvé juice – pravé vymačkané pomeranče – ok – ráno, dobrá volba sem tam. Nemůžeš toho chlastat denně dva litry, protože budeš tlustý jako Trautunberg.

Takže lidi co říct závěrem? PIJTE TOLIK KOLIK VÁM VYHOVUJE, NE KOLIK PÍŠOU NĚBO DOPORUČUJÍ MÉDIA. PIJ TAK ABYS POKRYL SVŮJ VÝDEJ ENERGIE A HLAVNĚ ABY SES CÍTIL DOBŘE. NĚKDO VYPIJE TŘEBA LITR TEKUTIN DENNĚ . JE TO V POŘÁDKU ? URČITĚ ANO, POKUD MÁ TAKTO NASTAVENÝ METABILICKÝ SYSTÉM A VYHOVUJE MU TO, TAK JE TO OK.. Rosťa

07.02.2019